Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
  • 14 Mart 2021, 09:19
Alüminyum Panjur İmalatı

Poiüretan dolgulu alüminyum panjur; ses yalıtımı, hava koşullarından korunma, ısısal izolasyon, parlak ışığa karşı koruma ve hırsızlığa karşı koruma sağlamasının yanında estetik görünümü ile gerçek bir yapısal çözümdür. Alüminyum panjur günlük etkilere maruz kalan diğer yapı elemanlarından daha hafif olmasına karşı oldukça güçlü bir malzemedir. Renklerinin kolay solmaması, kir ve toz barındırmaması, rahatlılkla on yıllarca kullanılmasını sağlamaktadır. Renk seçenekleri ile her tür mimari yapıya uyum sağlar.

Kozsan Yapı A.Ş. olarak tasarladığımız ve üretimini gerçekleştirdiğimiz poliüretan dolgulu alüminyum pajurlar, uzaktan kumanda ile entegredir ve üst seviye konfor sunar. Zaman ayarlı veya ışığa duyarlı olarak otomatik açılıp kapanabilme gibi özellikleri ile evde olmasanız dahi kontrol edilebilir.Yeni inşa edilen evlere olduğu gibi, önceden yapılmış konutlarada kolaylıkla montaj yapılabilir. Pencere ön tarafına, camın açıldığı kısmın iç tarafına ve ya doğrudan dış cepheye montaj yapılabilir.

Depo ve İşyeri Otomatik Kepenk Sistemleri; Hem güvenlik hem konforlu kullanım için mimari tasarıma uyum sağlayan depo ve işyeri kepenk sistemleri, sağlam, dayanıklı alüminyum profiller ile üretilmekte ve ayrıca uzaktan kumanda kontrollü olması sayesinde kullanıcısına konfor sunmaktadır.

Gerek poliüretan dolulu alüminyum panjur sistemlerini gerek depo ve işyeri kepenk sistemlerini Kozsan Yapı A.Ş. olarak üretmekte ve sizlerin hizmetine sunmaktayız. Uzman ekibimizle %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0232) 257 55 44

BİZ SİZİ ARAYALIM