Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
  • 14 Mart 2021, 17:29
Cam Balkon Üretimi

Katlanır Cam Balkon Sistemleri; Balkonunuzu yeni yaşam alanına dönüştürmek için katlanır cambalkon sistemlerinden, optimum yalıtımlı veya yüksek yalıtımlı çözümlerden faydalanabilirsiniz. Uygulandığı alanları rüzgar, yağmur vb. hava koşullarına ve gürültüye karşı korur. Cam paneller isteğiniz doğrultusunda sağa, sola veya her iki tarafa ayrı ayrı toplanabilir.

Panoramik Giyotin Cam Sistemi; Cam paneller uzaktan kumanda ile açılır ya da kapanır. Sistem açıldığında balkonda yer kaplamaz. Aynı zamanda balkon korkuluğudur. Uzaktan kumandanın bir tuşuna basarsınız ve açılır veya kapanır, istediğiniz yerde durur. Siz sadece konfor ve keyifle izlersiniz.
 
Estetiktir; İnce profil detayları sayesinde ışığı azaltmaz. Manzaranızdan ödün vermeden balkon keyfi yapmanızı sağlar.
Ses ve Isı Yalıtımı; Tek cam ve çift cam uygulamaları ile gürültü seviyesini azaltır. Çift cam kullanımı ile yüksek ısı yalıtımı sağlar.
Yer Tasarrufu; Mevsimlerden bağımsız olarak, balkon veya teras keyfi yapmanızı sağlarken yaşam alanlarınızı ciddi anlamda genişletir.
Güvenlik; Temperli cam kullanımı ile darbelere karşı dayanım sağlanırken, istenmeyen kaza risklerini de ortadan kaldırır.
Temiz Kalır; Toz geçişini engelleyen yapısı sayesinde balkonunuzun kirlenmemesini sağlar.
 
Kozsan Yapı A.Ş. olarak cam balkon sistemlerini özenle yapıyoruz. Uzman kadromuz ile dilerseniz manual, dilerseniz otomatik uzaktan kumandalı sistemler kuruyoruz. Sizlere uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz yaşam alanları yaratıyoruz.
 

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0232) 257 55 44

BİZ SİZİ ARAYALIM