Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
  • 14 Mart 2021, 19:53
Otel Tadilat & Dekorasyon

Otel, butik otel, pansiyon vb. yapıların tadilat ve yenileme işlemleri, diğer yapılarına tadilat ve yenileme işlerinden oldukça farklı ele alınmalıdır. Bunun ana sebebi ise gerek albenisi ve görünümü adına ve gerekse yoğun kullanım sebebi ile diğer yapılara göre daha fazla yıprnma olasılığıdır.

Bu sebeplerle tadilat ve yenileme öncesi, detaylı fizibilite hazırlanmalı, kullanım yoğunluğu ve konsept göz önünde bulundurularak, bu konsepte uygun, dayanıklı ve uzun ömürlü, daha zor deforme olan ürün ve ürün grupları tercih edilmelidir.

Isınma ve soğutma maliyetlerinin diğer yapılardan çok daha fazla olması sebebi ile bu konunun ayrıca ele alınması önem taşır.

Ortak alanların ve odaların rahat ve çekici olması gerekliliği sebebi ile, tasarımların ve konseptin iyi düşünülerek modern veya klasik tasarım olsun, müşterilerin memnuniyeti için en iyi çözümlerin üretilmesi şarttır.

Kozsan Yapı A.Ş. olarak tüm bu detaylar ve daha falası ile eşsiz projeler hazırlıyor, uzman kadromuz ile, %100 memnuniyet garantisi ile zamanında iş teslimleri yapıyoruz.  

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0232) 257 55 44

BİZ SİZİ ARAYALIM