Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
  • 14 Mart 2021, 09:28
PVC Doğrama Üretimi

Bayisi olduğumuz Winer PVC kapı ve pencere sistemlerinin üretimini yapmaktayız. Kalite ve uygun fiyatı bir arada sunmayı hedefliyoruz. Winer PVC kapı ve pencere sistemleri Eryap Grup’un tesislerinde en son teknoloji ile donatılmış ekstrüzyon makine parkurlarında üretilmektedir. Alanında uzman mühendis ve tekniker kadrosu ile ham madde girişinden sevkiyat anına kadar eksiksiz denetimlerle üretilen Winer Kapı ve Pencere Sistemleri, yüksek kalitede orijinal hammadde ve kaliteli yardımcı malzemelerle hizmete sunulur. Doğanın renkleriyle uyum içerisinde olan SKZ onaylı lamine kaplama folyoları ile Altın Meşe, Maun, Ceviz, Gümüş, Vizon ve Antrasit Gri renklerinde kaplama yapmaktadır.

Winer PVC Kapı ve Pencere Sistemleri; ulusal ve uluslararası tescilli bir marka olmanın tüm gereklerini sağlarken sahip olduğu CE uygunluk beyanı ile uluslararası pazarda haklı yerini almıştır. Çeşitli ülkelere de ihraç edilen Winer PVC Kapı ve Pencere ürünleri, AB normlarına uygunluk anlamına gelen EN standartlarına sahiptir. Winer PVC Kapı ve Pencere Sistemleri; TS 5358 EN 12608 "Sert Polivinilklorür (PVC-U) profiller - Pencere ve kapıların fabrikasyon olarak imalâtında kullanılan - Sınıflandırma, özellikler ve deney yöntemleri" standardına göre CE uygunluk beyanlarına ve TSE Belgesine sahip ve üretimden satışa kadar tüm süreçlerinde ISO 9001 ve ISO 14001 Standartları'na göre denetlenmektedir.

Kozsan Yapı A.Ş. olarak tüm PVC kapı ve pencere ihtiyaçlarınızda, %100 müşteri memnuniyeti ile hatasız iş, zamanında teslimat ilkesi ve uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. 

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0232) 257 55 44

BİZ SİZİ ARAYALIM