Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
  • 14 Mart 2021, 09:54
Sineklik Üretimi

Kozsan Yapı A.Ş. olarak Pileli, Stor ve Sürme sineklik sistemlerinin üretimini yapmaktayız. Her çeşit sineklik ihtiyaçlarınızda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Pileli sineklik modellerini tüm kapı ve pencerelerde kullanabilirsiniz. Evinizi kanatlı ve kanatsız haşerelerden korurken, manzaranın tadını çıkarmak istediğinizde, kolayca göz önünden pileli sinekliğinizi kaldırabilirsiniz. Pileli sineklikler yatay sürgülü, dikey sürgülü yada çift açılım (iki kanatlı sürme) şeklinde üretilirler. Pileli sineklik modelleri özellikle cam balkon, fransız balkon, dışa açılır kapılar ve balkon kapılarında tercih edilirler. Pileli sineklikler dekoratif ve ekonomiktir.

Stor sineklik modelleri, estetik ve dayanıklılığı bir arada bulundurduğundan, günümüzde daha çok tercih edilmektedir. Cam temizliği konusunda, diğer modellere göre kolaylık sağlar. Stor sinekliklerin tülü, kendi kutusu içerisine toplandığından, kışın söküp hava koşullarından korumaya gerek kalmaz. Kapı ve pencereleriniz de bulunan ferfoje, korkuluk, panjur vs. etkenlerden etkilenmeden ve yer kaplamadan uzun yıllarca kullanılabilir. Yatay ve dikey yönlerde üretime uygundur.

Sürme sineklik sistemlerinin diğer modellere göre oldukça avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü sürme sineklik sistemleri her türlü pvc ve alüminyum her türlü sistemin üzerine monte edilebilmektedir. Ayrıca istediğiniz pencereye yer değiştirme imkanınız bulunmaktadır. Pencere veya kapı dışına monte edilir.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0232) 257 55 44

BİZ SİZİ ARAYALIM