Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Öncelikle konutunuzun bulunduğu iklim bölgesine göre kullanılacak Winer serisini belirlemelisiniz. Belirlediğiniz seriye uygun cam kalınlığı ve conta malzemesi kalitesi ile konutunuzda iyi bir ses, ısı ve su yalıtımı sağlamanız mümkün olacaktır. Ayrıca konutunuza estetik katmak istiyorsanız beyaz renkli profiller yerine Winer ürün grubumuzun geniş renk yelpazesinden binanızın rengine uygun renk-desen kombinasyonunu seçerek daha estetik görünüm sağlayabilirsiniz.

Pencerelerinizde yükseklik ve odacık sayısı arttıkça yalıtım değerleri artmaktadır. Binanızın konumu ve yüksekliğine göre 60 mm ve 70 mm serilerimizi kullanmanız uygun olacaktır. 60 mm’lik serimiz 4 odacıklı, 70 mm’lik serimiz 5 odacıklıdır.

Winer PVC Kapı ve Pencere Sistemi montaj sonrası profil için garanti süresi en az 2 yıldır. Bunun dışında Winer beyaz renkli profillerde hava şartlarına maruziyet sonrası oluşabilecek sararmaya karşı 10 yıl garanti verilmektedir.

PVC kapı ve pencere sistemlerinde cam seçimi çok önemlidir. Konutunuzun iklim bölge sınıfına göre tek, çift, 24 mm ya da 36 mm cam seçmeniz gerekmektedir. Eğer iyi bir ses ve ısı yalıtımı istiyorsanız iki cam arasındaki hava boşluğu 12 mm’den az olmamamak kaydı ile en az çift cam seçmelisiniz.

Winer PVC Kapı ve Pencere Sisteminizin montaj sonrasında koruma folyolarını mutlaka soyunuz. Soyulmayan folyolar Güneş ışınlarının etkisi ile koruma özelliğini kaybedecek ve bir süre sonra üzerindeki renk ve tutkal profilinizin yüzeyinde kalacaktır ve bu lekeleri çıkarmak mümkün olmayacaktır.

Winer PVC Kapı ve Pencere Sisteminizin temizliğinde kesinlikle çamaşır suyu, tuz ruhu gibi ağartıcılar ya da toz deterjan türevi temizleyiciler kullanmayınız. Bunların yerine pencerelerde bulunan contalara değmeden sıvı deterjan kullanarak yumuşak bir bez yardımıyla temizlemeniz ve kurulamanız yeterli olacaktır. Sıvı deterjan haricinde kullanacağınız temizlik ürünleri PVC profillerinizin çizilmesine ve renginin bozulmasına sebebiyet verecektir

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0232) 257 55 44

BİZ SİZİ ARAYALIM